3 000 HUF
Thiers M. A.: I. Napoleon Szent-Ilona szigetén. Pest, 1864, Ráth Mór, 332 p. Kiadói picit kopottas, sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.