3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Thiers M. A.: I. Waterloo. Pest, 1864, Ráth Mór, 353 p. Kiadói kopottas, picit sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.