Déry Endre-Elbert Endre-Friedmann Endre-Vági József-Ries István: A fasizmus üldözötteit védő jogszabályok (1945-1946). Budapest, 1946, American Joint Distribution Committee Magyarországi Bizottsága. Kiadói foltos papírkötés.
Indoklás a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez. Ötödik kötet. Öröklési jog. Budapest, 1902, Grill Károly Cs. és Kir. Udv. Könyvkereskedése, 463 p. Kiadói picit kopott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés. A címlap szakadozott, a könyv elejéről egy oldal hiányzik, az utolsó lap kijár, a fűzése némileg meglazult.
Zlinszky Imre: A magyar magánjog. Mai érvényében különös tekintettel a gyakorlat igényeire. Kiegészítette Dárday Sándor. Budapest, 1891, Franklin-Társulat, 836 p. Negyedik kiadás. Kiadói némileg kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Összeállította: Dárday Sándor. Második rész. Vallásügy. Népoktatás. Középtandodák. Egyetemek, Akadémiák. Művészet. Közoktatási tanács. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,1160 p. Második kiadás. Kiadói picit kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés. Jó állapotban.
Dr. Térfi Gyula-Dr. Jekel Péter (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közigazgatási bíróság. Hatásköri bíróság. Országos levéltár. Az állami közigazgatás szervezete. Gyámság és gondnokság. Törvényesítés. Örökbefogadás. Örökösödési eljárás. Budapest, 1910, Grill Károly könyvkiadóvállalata, XXXIX+1025 p. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Második pótkötet a közigazgatási törvénytárhoz. Rendészet. Földmüvelésügy. Közoktatásügy. Iparügy. Közlekedésügy. Budapest, 1914, Grill Károly könyvkiadóvállalata, 928+XXVII p. Kiadói kopottas egészvászon kötés, picit laza fűzéssel, 887/888 oldalaknál a lap hiányos.
Dr. Szende Péter Pál, Dr. László Jenő, : Magyar magánjog mai érvényében III. kötet. Kötelmi jog I-II. Budapest, 1928, Grill Károly, XXXII+831+IX+725 p. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítókkal, picit foltos védő-, és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.
Dr. Térfy Gyula, Dr. Némethy Imre: Közjog I. kötet. Budapest, 1932, Grill Károly, X+663 p.Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő és előzéklapokkal. Jó állapotban.
Sági János, Dr. Kéry János, Bojcsek Sándor: Telekkönyvi Jog. Telekkönyvi mintatár. Budapest, 1930, Grill Károly, XXXI+862 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő- és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.
Dr. Gaár Vilmos: Igazságügyi szervezet. Telekkönyvi eljárás. Budapest, 1929, Grill Károly, XII+812 p. Kiadói egészvászon kötés, három oldalon (V.,VI.,VIII.) aláhúzásokkal, bejegyzéssel, jó állapotban.
Dr. Nizsalovszky Endre: Magyar magánjog mai érvényében. II. kötet: Dologi jog. Budapest, 1928, Grill Károly, XVI+874 p. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos védő- és előzéklapokkal, picit laza fűzéssel, jó állapotban.