3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Összeállította: Dárday Sándor. Második rész. Vallásügy. Népoktatás. Középtandodák. Egyetemek, Akadémiák. Művészet. Közoktatási tanács. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,1160 p. Második kiadás. Kiadói picit kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés. Jó állapotban.