1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Hetedik rész. Családjog és törvénykezés. Budapest, [1897], Athenaeum Rt.,566 p. + 28 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés. A könyv elején az előzéklap, címlap hiányzik, a hátsó előzéklap hiányzik, az utolsó lap hiányos.