2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Második pótkötet a közigazgatási törvénytárhoz. Rendészet. Földmüvelésügy. Közoktatásügy. Iparügy. Közlekedésügy. Budapest, 1914, Grill Károly könyvkiadóvállalata, 928+XXVII p. Kiadói kopottas egészvászon kötés, picit laza fűzéssel, 887/888 oldalaknál a lap hiányos.