Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
Kiss Géza: Módszertani segédlet a sorkatonai alapkiképzés végrehajtásához. Budapest, 1981, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 315 p. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. A borítón ajándékozási sorok és aláírások.