2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Zenei témájú mini könyvek, 4 db. Kaczián János: Liszt Ferenc. Dokumentumok a Tolna Megyei Levéltárban őrzött Auguszt Antal és Csapó Vilmos-hagyatékából. Szekszárd, 1985, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Budapest 1873-1923-1973. Dohányi, Kodály, Bartók. Budapest, 1973, Editio Musica. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 6200 példányban. Aczél Zsuzsa (szerk.):Köszöntő 1945-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Kiadták 3600 példányban. Magyar zeneműkiadás 1850-1975. Budapest, 1975, Editio Musica. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 2000 példányban adták ki.