14549. 277. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Arany János kisebb költeményei. Budapest, 1883, Ráth Mór. Hatodik kiadás. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, picit sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
Photo of the item taken by : vörös_iván