1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Bibliothéque Rose Illustrée sorozat két kötete: Madame De Stolz: La Maison Roulante. Emile Bayard illusztrációival. Paris, 1900, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoztt lapszélekkel, ex libris-szel az előzéklapon, francia nyelven. A borítója viseltes állapotban. Charkes Perrault: Contes De Fées. Paris, 1896, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, ex libris-szel az elülső kötéstábla belsején, számos illusztrációval, foltos. / Two piecies from the Bibliothéque Rose Illustrée series, linen-binding, in french language.