1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Cenner Lajos, Schmiedt Ferenc: A mi könyvünk. BUdapest, 1897, Meghitharista-Congregatio ny. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon (Kiss Valdemár-féle) kötés, kopottas, foltos.