3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dante: Az új élet. Fordította Ferenczi Zoltán. Bevezetéssel ellátta Berzeviczy Albert. Rossetti Dante Gabriele képeivel. Budapest, 1921, Korvin-Mátyás-Egyesület - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött picit sérült egészvászon kötés. Számozott példány. (1000/995.)