1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1894. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1894, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban picit kopott, foltos, a kötése sérült.