2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1907. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1907, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott, picit foltos, de alapvetően jó állapotban.