2 400 HUF
Felix Salten: Perri. Egy mókus regénye. FordÃtotta Dormándi László. Budapest, é.n. (1938), Pantheon, 230 p. Kiadói kopottas aranyozott egészbÅ‘r kötés, picit foltos, szövegközti illusztrációkkal.