1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói picit sérült gerincű egészvászon kötés, megviselt szakadozott állapotú kiadói papírborítóban.