4 000 HUF
Kisfaludy Sándor Minden Munkái V. Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, foltos gerinccel. Töredék kötet.