14660. 277. Closed Online auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén. 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izidor kiadása. DEDIKÁLT! Foltos, kopottas félvászon kötés, 176 p. Volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor