1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.