3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Margitai József: Rövid zsebszótár. Segédkönyv a horvát és magyar nyelv megtanulására. I. magyar-horvát rész. Nagykanizsa, 1887, Fischel Fülöp, 144 p. Kiadói picit sérült aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.