5 000 HUF
Shakspere Minden Munkái I-VI. Fordították: Arany János, Arany László, Petőfi Sándor, Rákosi Jenő, Szász Károly, Szigligeti Ede, Vörösmarty Mihály és mások. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Dr. Voinovich Géza. Budapest, 1903, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, változó, többnyire foltos, kopottas állapotban.