1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Thomas Mann: Jákob. Fordította Sárközi György. Budapest, É.N., Athenaeum. Kiadói egészvászon, 380 p. A gerince némileg foltos. A kötése sérült, javított.