4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz percz alatt. Fordította Gaal Mózes. Negyedik kiadás. Budapest, 1905, Franklin-Társulat, 272 p. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. A borítója némileg kopott, foltos, a kötése laza.