1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vörösmarty Mihály: Drámai Költemények. 1821-1844. Vörösmarty Mihály munkái VIII. [Budapest], [1863], [Ráth Mór], 487 p. Átkötött kopottas félvászon kötés.