Number of items: 499

Szabó Lőrinc: Fény, fény, fény. Versek. Budapest, 1926, Kultura R.-T. Félvászon kötéseben
14602.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gr. Bethlen M.: Divatos Erkölcsök. Dráma 3 felvonásban. Budapest, 1890, Fanda József Könyvnyomdája, 58 p. Javított Kiadás. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés. A borítón könyvtári címke nyomai.
14603.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szabó Dezső: Feltámadás Makucskán. Budapest, én. (1932), Saturnus Könyvkiadó Vállalat, 128 p. Első Kiadás. Kiadói papírkötés. A címlapon és a borítón ceruzás firkával. Az utolsó két lap összeragadt, sérült.
14604.

1 000 HUF
2,59
2,86

Machiavelli - Nagy Frigyes: A fejedelemről. Kiválogatta, fordította, és a bevezetést írta: Juhász Vilmos. Officina Könyvtár. Budapest, 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat, 127 p. Kiadói kemény papírkötés.
14605.

2 000 HUF
5,18
5,71

Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Budapest, é.n., Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr kötés. A borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
14606.

1 000 HUF
2,59
2,86

14607.

2 400 HUF
6,22
6,86

Rácz István: Csöndes vizeken. Budapest, én., Polar Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
14608.

2 000 HUF
5,18
5,71

Virágzik a pomagránát. Albán históriás énekek, balladák és népdalok. Válogatta Schütz István. Fordították többen. Budapest, 1968, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Az illusztrációkat Vincze Lajos készítette.
14609.

1 200 HUF
3,11
3,43

Bibliothéque Rose Illustrée sorozat két kötete:  Madame De Stolz: La Maison Roulante. Emile Bayard illusztrációival. Paris, 1900, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoztt lapszélekkel, ex libris-szel az előzéklapon, francia nyelven. A borítója viseltes állapotban. Charkes Perrault: Contes De Fées. Paris, 1896, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, ex libris-szel az elülső kötéstábla belsején, számos illusztrációval, foltos. / Two piecies from the Bibliothéque Rose Illustrée series, linen-binding, in french language.
14610.

Bibliothéque Rose Illustrée sorozat két kötete: Madame De Stolz: La Maison Roulante. Emile Bayard illusztrációival. Paris, 1900, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoztt lapszélekkel, ex libris-szel az előzéklapon, francia nyelven. A borítója viseltes állapotban. Charkes Perrault: Contes De Fées. Paris, 1896, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoz...

1 800 HUF
4,66
5,14

14611.

Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr soro...

3 600 HUF
9,33
10,29

14612.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vértesy Jenő: A magyar romantikus dráma(1837-1850). Bp., 1913, Magyar Tudományos Akadémia. félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
14613.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF