Műkedvelők színműtára. Budapest, 1932, Népművelési Titkárok Nemzeti Szövetsége, 77 p. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzőkkel. A gerince némileg sérült. A borítója némileg maszatos.
Henrik Ibsen: Henrik Ibsen levelei. Documenta Humana. Fordította: G. Beke Margit. Budapest, é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt., 239 p. 100 példányban kiadott, 22. számozott példány. Átkötött félműbőr kötés. Volt könyvtári, intézményi bélyegzővel. A borító alsó szélei némileg kopottak.
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. Színes, rajzos kiadói papírborítóban. Pár lap kijár, pár lapja szakadt, a gerince szakadozott és kopott.
Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.