Books: Other rarities Number of items: 499
1418834
14482
277
Other collectibles
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Bp., 1905, Athenaeum. Basch Árpád illusztrációival. Megviselt, díszes vászonkötésben.
2 000 HUF
1421803
14483
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1895. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1895, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott, picit foltos, de alapvetően jó állapotban. A hátsó kötéstábla belsején Az én újságom c. lap reklámjával, litográfia, 10.5x17 cm.
2 400 HUF
1421782
14484
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1907. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1907, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott, picit foltos, de alapvetően jó állapotban.
2 400 HUF
1421742
14485
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1897. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1897, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
2 400 HUF
1421755
14486
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1896. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1896, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, picit fakó gerinccel, de ezt leszámítva jó állapotban.
2 000 HUF
1421747
14487
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1898. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos, a címoldal picit szakadt, de ezeket leszámítva jó állapotban.
2 000 HUF
1421817
14488
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1906. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1906, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, de alapvetően jó állapotban van.
2 000 HUF
1421822
14489
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1899. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas.
1 800 HUF
1421820
14490
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1908. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1908, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, foltos.
1 800 HUF
1421827
14491
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1912. évre. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
1 600 HUF
1421814
14492
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1904. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1904, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, de alapvetően jó állapotban van.
1 800 HUF
1421776
14493
277
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1891. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1891, Singer és Wolfner Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, foltos.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035