Number of items: 499

14854.

1 400 HUF
3,63
4,00

14855.

2 000 HUF
5,18
5,71

14856.

2 000 HUF
5,18
5,71

14857.

2 600 HUF
6,74
7,43

14858.

1 000 HUF
2,59
2,86

Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, lexikon, utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.
14859.

1 000 HUF
2,59
2,86

14860.

1 800 HUF
4,66
5,14

14861.

2 400 HUF
6,22
6,86

14862.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombo...

9 000 HUF
23,32
25,71

Heinrich Mann: Ronda tanár úr. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, 1914, Tevan-kiadás, 240 p. Átkötött egészvászon kötés. A kötése picit sérült. Egy lap kijár. (237/238 p.)
14863.

2 000 HUF
5,18
5,71

Marcel Brion: Medici Lőrinc. Fordította Nagy András. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott gerinccel.
14864.

1 000 HUF
2,59
2,86

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás.  Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban.
14865.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF