Number of items: 499

Egyetemes Regénytár. Almanach az 1894. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1894, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban picit kopott, foltos, a kötése sérült.
14494.

1 200 HUF
3,11
3,43

Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1891, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója picit kopott, picit sérült.
14495.

4 000 HUF
10,36
11,43

14496.

4 000 HUF
10,36
11,43

14497.

4 000 HUF
10,36
11,43

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, picit foltos.
14498.

7 000 HUF
18,13
20,00

Sárosy Gyula összes művei 2-3. Nemzeti Könyvtár. Budapest, é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. A 3. kötet gerince picit foltos, de egyébként jó állapotban. Nem teljes, az első kötet hiányzik.
14499.

3 000 HUF
7,77
8,57

Gaal József összes művei 1-3. Nemzeti Könyvtár 23.,27.,28. Budapest, 1881-1882, Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
14500.

5 000 HUF
12,95
14,29

Kisfaludy Sándor Minden Munkái V.  Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, foltos gerinccel. Töredék kötet.
14501.

4 000 HUF
10,36
11,43

14502.

4 000 HUF
10,36
11,43

14503.

4 000 HUF
10,36
11,43

14504.

Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban. Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos. Arany János hátrahagyott iratai és leve...

40 000 HUF
103,63
114,29

14505.

Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készített...

15 000 HUF
38,86
42,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF