Number of items: 499

P. Vergilius Maro: Aeneise. Fordította Remete József. Győr, 1863, Hennicke Rudolf. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a könyvben javítás nyomaival, de alapvetően jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél bekötötték.
14554.

5 000 HUF
12,95
14,29

14555.

1 800 HUF
4,66
5,14

14556.

3 000 HUF
7,77
8,57

G. Bruno (Augustine Fouillée): Le tour de la France par deux Enfants. Devoir et patrie. Paris, 1930, Libraire Classique Eugéne Belin. Kiadói kopottas, picit foltos félvászon kötés, számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, francia nyelven. / Half-linen binding, in french langauge, in poor conditions.
14557.

1 000 HUF
2,59
2,86

Németh Andor: A betű mestere. Tótfalusi Kis Miklós életregénye. Budapest, 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés.
14558.

1 000 HUF
2,59
2,86

Reményik Zsigmond: Északi Szél. Budapest, 1947, Révai. Kiadói picit kopott félvászon kötés.
14559.

1 000 HUF
2,59
2,86

Garai János: Vergődő magyar vidékek. - - riportkönyve. Tata-Tóváros, (1936), Szentes Testvérek könyvkiadóvállalata.  Illusztrált kiadói papír kötésben.
14560.

2 000 HUF
5,18
5,71

Anton Pavlovics Csehov: Beszélgetés a kutyával. Elbeszélések és kisregények. 1885-1886. Budapest, 1974, Magyar Helikon, 609 p. Kiadói nyl-kötés. Számozott (2000/1643) példány!
14561.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dr. Vizkelety László-Rósa László: A vasutas természetjárás 50 éve(1952-2002). Dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14562.

1 000 HUF
2,59
2,86

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14563.

1 000 HUF
2,59
2,86

Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopást eltekintve jó állapotban. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.
14564.

2 000 HUF
5,18
5,71

B. Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra II. B. Eötvös József összes munkái II. Pest, 1871, Ráth Mór, 352 p. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés.
14565.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF