Szent Biblia, azaz Istennek Ú és Új Testamentomában foglaltatott egész Szentírás. Fodította Károli Gáspár. Kőszeg, 1842, Reichard Károly, 1024+344 p. Korabeli kopottas bőr kötés, festett lapélekkel, foltos, a védőlap és a címoldal picit szakadt.
Splendor Sanctorum sivé Coniones Panegyricae, de Festis Domini & B. Virginis, nec non Sanctorum in diversis Cathedris habitae a RR: PP: Ordinis S. P. Benedicti ad S. Martinum, in S: Monte Paannoniae pro festis et pro usualiorum, in unum conscriptae. Szentek Fényessége, amit egy ismeretlen szerző a Pannonhalmi Bencés Apátságban egybe foglalt 1766-ban. 596 kézzel írt oldal, magyar nyelvű, a szövegbe...
Misztótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia - Azaz Istennek Ó és Újtestamentomában foglaltatott egész Szent Írás, fordította Károli Gáspár, 1685, M. Tótfalusi Kis Miklós. Szent David kiralynak és profetának szazötven soltári, fordította Szenci Molnár Albert, 1686, M. Tótfalusi Kis Miklós. Az 1685-ös és 1686-os kiadások hasonmás kiadása. Tarnóc Márton, Haiman György: M. Tótfalusi Kis M...
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Budapest, 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés.
dr. Békefi Remig: A Pásztói apátság története II. 1702-1814. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története IV. Töredék kötet. Budapest, 1902, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, VIII+620+2 p. Egységes kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötésben, festett lapélekkel. A gerinc némileg foltos.
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-20. köt. Budapest, 1935-1936, Szent István-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötésben. Változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, gerinccel. A sorozat teljes, de a pótkötetek hiányoznak belőle.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I-XV. Az V. kötet hiányzik, összesen 14 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, többnyire kopottas gerinccel, de nagyrészt jó állapotban.