Schematismus Venerabilis Cleri Diocesis Saberiensis et Administraturae Ap. Muravidék. Szombathely, 1943, S. A. Marineum. Kiadói papírkötés, latin és magyar nyelven. Megviselt állapotban, foltos, kijáró lapokkal.
P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.
Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés. Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburg's sepul...
Cox György: Görög regék. Angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben. Az előzékeinél megerősítve.
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.