Kis magyar legendárium és Szent István királynak Intelmei. Fordította: Tormay Cecilia. Budapest, 1930, Kapisztrán Nyomda. Félvászon, 174 p. A borítója kopottas. A kötése picit sérült.
Güttler Károly: Természettudomány és szentírás a teremtéshez való viszonyunkban. Fordította a csanádi növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Temesvár, 1887, Csanád-Egyházmegyei Ny, 8+325+2 Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott, az első pár lap kijár, a kötése sérült. két oldalon ceruzás jegyzettel.
Lang Henrik. Keresztyén dogmatika. Gondolkozó keresztyének számára. 2. német kiad. után ford. Kereszturi Sándor. Bp., 1877, Franklin. XVI+236 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. Az eredeti könyvtesten kívül további két ívnyi, szinte teljesen üres négyzethálós lap a könyv hátuljába kötve, feltehetőleg jegyzetek készítéséhez.
Lonovics József: Népszerű egyházi archaeológia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése, és a különféle rendes s rendkívüli szószéki jelentések, részint rendes szentbeszédekben, részint hirdetmény - alaku oktatásokban. II. kötet : A szentségek. Bécs, 1857, Hopf János. Sommer Lipót betűivel. Műbör kötés, 451 p. Átkötött példány! Volt könyvtári példány! Megvise...