14179.
277. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 800 HUF
Csurgay Kálmán: Gyógyszerészeti tankönyv gyakornokok számára. Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés Kiadása. Félvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.