14187.
277. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel, a borító sarkai kopottasak, a kötése picit meglazult, de ezeket leszámítva jó állapotban van.