1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete, világrészek országok, emberek. Ázsia, II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban