10 000 HUF
Vermes Ernő (szerk.): Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyenlőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Gyula, 1929, Kultúra Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 528 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, megviselt állapotban. Számozott példány.(1000/123.)