Georges-Henri Dumont: Steden in Belgie, Villes en Belgique, Cities of Belgium, Stadte in Belgien. Bruxelles, é.n., Uitgeverij Merckx, 258 p. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban.
Korniss Péter: Magyarország. Európa szívében. Budapest, 1996, Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban. Sok szép képpel illusztrált album.
Zolnay László: Esztergom útikalauz. 1957, Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 60+12 t.+XII p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. + Esztergom járási jogú város térképe, Budapest, 1966, Kartográfiai Vállalat, 45x32 cm.
Prof. Angelo Lupattelli: Breve guida illustrata di Perugia. Perugia, é.n., Guerriero Guerra Tipografo. Harmadik kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, számos szövegköti képpel illusztrálva, valamint egy kihajtható térképpel, olasz nyelven. / Paperbinding, in italian language, in poor condition.
Erdély. Útmutató Erdély vendégei számára. A kolozsvári egyetem tanárainak közreműködésével összeállította Prinz Gyula. Pécs, é.n., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói picit kopott papírkötés. A hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel.