Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 100
1424047
30470
277
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Egri Hunor 1996. "A Szent Lipót Templomért" Br plakett, eredeti díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal + Szabó Péter 1997. "A zentai csata emlékére" Br plakett, eredeti díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (61mm) mindkettőből csak 100 példány készült! T:2
2 000 HUF
1417013
30471
277
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem tanúsítvánnyal ÁPV tokban (12g/0.925/32mm) T:1-(PP)
2 000 HUF
1420572
30472
277
Numismatics
Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett (51x105mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom
1 000 HUF
1420915
30473
277
Numismatics
Iván István (1905-1968) "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-
2 400 HUF
1423950
30474
277
Numismatics
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Korányi Sándor születésének 60. évfordulójára" Br egyoldalas emlékplakett. "BARONI ALEXANDRO KORÁNYI IN MEMORIAM ANNI SEXAGESIMI NATIVITATIS FAMULI GRATIAM AGENTES" (60mm) + 1968. "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / 'Septimana Solemnis' Semmelweis Budapest, 1968" Br emlékérem fül nélkül (30mm) T:2 patina, ph.
1 400 HUF
1423226
30475
277
Numismatics
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br plakett, eredeti díszdobozban (82x118mm) T:2
3 000 HUF
1424273
30476
277
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,2g/0.925/42,5mm) T:PP
6 000 HUF
1423223
30477
277
Numismatics
2003. "Lévai András 1908-2003 / MTA Lévai Energetikai Alapítvány" kétoldalas Br plakett. Szign.: ÁF (108mm) T:2 patina
3 000 HUF
1425432
30478
277
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1960. "Jáky József emlékérem" Br emlékérem eredeti dísztokban. "JÁKY JÓZSEF 1893-1950 / KÖZLEKEDÉSTUDOMÁNYI EGYESÜLET - KÖZLEKEDÉSTUDOMÁNYI MUNKÁÉRT" (91mm) T:1-
4 000 HUF
1424249
30479
277
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1967. "Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalon "1769" vésettel (60mm) T:2 ph.
1 000 HUF
1419699
30480
277
Numismatics
Reményi József (1887-1977) DN "Megkötözött asszony" Br plakett (61mm) T:2 patina
2 000 HUF
1424076
30481
277
Numismatics
Schuck József 1935. "1935. VI. 29. - Az O.M.D.SZ. I. kerületének Veszprémi Válogató Versenye" Br plakett (16,1x18,4mm) T:2,2- kis patina
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035