1922. "Magyar Koronás Bronzérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 kis ph.,, korona elhajlott Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown" gilt bronze decoration without ribbon C:XF small edge rror, crown bent NMK 412.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon C:XF NMK: 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés nem saját mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not its own ribbon, hallmark below wreath C:XF NMK 419.
1934. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922 / Berlinerhütte 1934" Br díjérem szalag nélkül (57x37mm) T:2
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 436.