1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kahla német porcelán bögre, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7,5 cm + Lubiana lengyel porcelán kistányér vidám mintákkal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm + Lubiana lengyel porcelán tányér vidám mintákkal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19,5 cm