11216. 277. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Kis kínai porcelán tétel: 5 db különféle kékfestéses evőtálka, d: 11 cm + 6 db kékfestéses kanál, h: 14 cm, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal, összesen 11 db
Photo of the item taken by : vörös_iván