11152. 277. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Zsolnay mokkás készlet: 6 db csésze + alj (d: 6,5 ill. 10 cm) + fedeles cukortartó, az egyik füle törött, m: 12 cm, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal
Photo of the item taken by : vörös_iván