Chinaware / Porcelain Number of items: 94
1421606
11202
277
Other collectibles
Német porcelán gyermekpár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
1 000 HUF
1417021
11203
277
Other collectibles
Kelet-német kislány libával, jelzett, sérült, 14x16,5 cm
2 000 HUF
1417031
11204
277
Other collectibles
Kakas, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
1 000 HUF
1424083
11205
277
Other collectibles
Román biszkvit porcelán vízhordó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x13 cm 1423185
11206
277
Other collectibles
Kis porcelán tétel: 2 db csésze csészealjjal + 2 db csészealj
1 000 HUF
1325631
11207
277
Other collectibles
Matricás, szerelemi jelenetet ábrázoló porcelán ékszertartó, rézverettel. Jelzés nélkül. d: 6 cm, m: 3 cm.
3 000 HUF
1420552
11208
277
Other collectibles
Vadászjelenetekkel díszített levonóképes porcelán kiöntő / Hunter scenes Bavaria porcelain 20 cm
2 000 HUF
1199398
11209
277
34000
Other collectibles
34 000 HUF
1424355
11210
277
2200
Other collectibles
Kalapos hölgy virágos ruhában figurális porcelán, kézzel festett, jelzett(két kardos), hibátlan, m: 22 cm
2 200 HUF
1424343
11211
277
Other collectibles
Kisméretű, keleti életképekkel díszített kínai porcelán teás készlet 4 személyre: kanna, m: 7 cm, 4 db csésze, d: 4,5 cm, tálka, d: 14 cm, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1 200 HUF
1244894
11212
277
4600
Other collectibles
4 600 HUF
1422799
11213
277
Other collectibles
"Seattle Washington" feliratú porcelán fali dísztányér, matricás, jelzés nélkül, d: 20,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035