10657.
277. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
Nechánszky József (1936-): BUÉK 1983. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán a művész és felesége jókívánságaival, és aláírásukkal, 13x10 cm.