12206.
277. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Halmágyi Sándor: József Attila Végül c. költeményének nyelvészeti elemzése. 1950 körül készült gépelt kézirat. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, kissé dohos példány. Feltehetőleg bölcsészkari szakdolgozatként nyújtották be. Szakszerű Lenin idézetekkel.