Maps

Number of items: 102

Burdekin-Townsville Region, Queensland. Geology and Minerals. Canberra, 1972, Geographic Section of the Deparment of National Development (Resources Series). Ásványtani, kőzettani, domborzati térképek a queenslandi Burdekin-Townsville régióról (Ausztrália), különböző méretben, összesen 3 db, ismertető füzettel, mappába rendezve, jó állapotban.
13219.

1 000 HUF
2,59
2,86

1926 Ostende térképe 1:5 000 50x31 cm
13220.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1930 Líbia autóstérkép. Keménytáblás borítással /  Carta Automobilistica di Libia  large automobile map with hard cover. 110x60 cm
13221.

2 400 HUF
6,22
6,86

1928 Magyar Touring Club: részletes magyar autótérkép: 4.: Szeged- Arad 105x44 cm
13222.

3 000 HUF
7,77
8,57

1928 Freytag és Berndt: részletes magyar autótérkép: Kassa - Debrecen 70x58 cm. Borító nélkül
13223.

2 000 HUF
5,18
5,71

1926 Freytag és Berndt: autótérkép: Lindau 70x58 cm. / Automobile map
13224.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1930 Magyarország részletes katonai térképe. 10 db nagyméretű lapon. 1:200 000 A lapok mérete egyenként 80x115 cm, néhányon szakadásokkal, kisebb hiányokkal. M. kir. Térképészet.
13225.

5 000 HUF
12,95
14,29

cca 1700 Johann Hofmann / Gabriel Bodenehr: Közép-Olaszország Színezett rézmetszet. Megjelent: Atlas Curieux oder neuer und Compendieuser Atlas. (Augsburg, 1700?). Méret: 29x17 cm. Igényes üvegezett keretben / cca 1700 Gabriel Bodenehr: Map of  middle-Italy. Colored etching 29x17 cm In glazed frame.
13226.

7 000 HUF
18,13
20,00

XVIII. század: Militia communis Galliea. Franciaország katonai térképe. Színezett rézmetszet, üvegezett keretben / 18th century. Military map of France Colored etching. 22x16 cm. In glazed frame
13227.

4 000 HUF
10,36
11,43

XVIII. század: Militia Scotia comm. Skócia katonai térképe. Színezett rézmetszet, üvegezett keretben / 18th century. Military map of Scotland. Colored etching. 20x17 cm. In glazed frame
13228.

4 000 HUF
10,36
11,43

XIX: század: Írország, Kildare megye térképe. Színezett rézmetszet. Üvegezett keretben  / 19th century. Irland. Map of Kildare county. In glazed frame. Map size 22x28 cm
13230.

6 000 HUF
15,54
17,14

Baden Die Landgrafschaft Breisgau mit den vier Waldstaedten Nro. 151. Kézzel színezett rézmetszet. Reilly. 1791. 26x26 cm Paszpartuban / Etching  In paspartu
13231.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF