10 000 HUF
Szegő Gizi (1902-1985): Az Aranycsapat négy játékosának dedikált portréja (Bozsik, Grosics, Hidegkuti, Sándor), ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben (az egyik üvegezése hiányzik), 14×19 cm / Szegő, Gizi (1902-1985): Autograph signed portaits of the members of the Hungarian Golden Team (Bozsik, Grosics, Hidegkuti, Sándor), pencil, on paper, signed, 14×19 cm