1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.
cca 1934 Háztartási számadó naptár az 19... évre. Naplójellegü beirókönyv. A beosztásos gazdálkodás és pénzügyi áttekintés gyakorlati eszköze. Szerkeszti: Oeconomus. Budapest, én., A rend könyvei. Kiadói szakadozott papírkötésben.
1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
1935 Adolf Hitler képek a Führer életéből. Cigarettakép gyűjtemény kompletten, szép állapotban / Pictures from the life of the Führer. Cigarette pictures in complete album