1 000 HUF
Paul von Hindenburg. Aus meinem leben. Lipcse, 1920, G. Hirzel. Átkötött kopottas, picit sérült félvászon kötés. Foltos, pár helyen ceruzás aláhúzással. Német nyelven, három kihajtható térképmelléklettel. / Half-linen-binding, in german language.